Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi Okuma “ZÜLALİM” 2. BÖLÜM

Aşk Hikayesi Okuma

Aşk Hikayesi Okuma “ZÜLALİM” 2. BÖLÜM

Aşk Hikayesi Okuma; Yeşim Hanım, elindeki dosyayı teslim ettikten sonra Taner, dosyayı açıp evrakları inceledi ve imzaladı. Ardından Yeşim Hanım’a teslim etti. Hikaye Okuma

Dosyayı teslim alan Yeşim Hanım:

‘Ben kalkayım artık. Zira çok işim var’ dedi ve kalkıp gitti. O, gidince de Taner de banktan kalkmış evine doğru gidiyordu.

Onlar gittikten sonra, fotoğrafları çekenler çoktan işlerini bitirmiş ve fotoğrafları da sahibine teslim etmişlerdi.

Ertesi gün işine gittiğinde, iş yeri çalkalanıyordu. Kimisi ‘vaay’ diye yüzüne garip garip bakıyor, kimisi de selamını almıyordu. Bir başkası da ‘ne Yere bakan yürek yakanmışsın’ diyordu. En yakınında oturan arkadaşı da ‘Biz de seni muhafazakâr biri zannediyorduk’ diyerek sırtını ona dönmüştü.

Onların neden öyle davrandığını anlamayan Taner, masasına oturup önündeki evrakları inceliyor, kendisine verilen işleri tamamlamaya çalışıyordu. Fakat, aklı hala iş yerinde olanlardaydı. Bu yüzden de kafasını toparlayamadan işlerini bitirmiş, düşüncelere dalmıştı.

Tam düşüncelere dalmışken telefonu çaldı. Arayan müdürdü ve kendisini odasına çağırıyordu.

Müdür odasına çağırınca hemen yerinden kalkıp onun odasına gitti. Kapıyı açıp içeri girdiğinde müdür, onu kızgın bir şekilde karşılamış, bu durum Taner’i iyice meraklandırmıştı.

Onun geldiğini gören müdür önündeki fotoğrafları yüzüne fırlatarak;

‘Taner Bey Bu fotoğraflarda ne böyle? Anlat yoksa savunmanı yazmak zorunda kalırsın’ dedi bağırarak.

Hiçbir şeyin farkında olmayan Taner, resimleri alıp baktığında şok geçirmiş gibi oldu. Hikaye okuma.

MURAT CANPOLAT

Hikayenin Bölümleri

1 2  3

hikaye, hikaye oku, hikaye okuma, aşk hikayesi, aşk öyküsü, bizim hikaye, uzun hikaye, kısa hikaye, hikayeler, hikaye kitapları, hikaye kitabı, hikaye örnekleri, 

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu