Dehşet ÖyküleriKorku HikayeleriQayıbova Aytac  Sizden Gelenler

+18 Hikaye Tımarhaneden Not “Masum Katilin İntiharı” XVIII. Bölüm

+18 Hikaye

+18 Hikaye Tımarhaneden Not “Masum Katilin İntiharı” XVIII. Bölüm

Tımarhaneden Not

+18 Hikaye: Sona doğru geliyorum, Meryem. Issız bir çölden engin bir denize çıkıyorum sanki. Anlattıkça anlattıklarım fazla kilolarımmış gibi bedenimden akıp gidiyor. Geçmişin sonuna değil de kendi sonuma vardığımı hisseder oldum bir kaç gündür. Garip geliyor değil mi sana da? Bana artık hiçbir şey garip gelmiyor, Meryem. Nerde kalmıştım? Ha, hatırladım. Üzerimdeki şaşkınlığı atmaya çalışmış sonra Baha’yı dinlemiştim. Keşke bana daha önce bahsetmiş olsaydın, Meryem. Keşke Baha’yı tanıdığını, yaşananları bana sen anlatmış olsaydın. Baha’nın davranışlarından anlamıştım aslında bu işin sadece benim için olmadığını ama anlam verememiştim olaylara ve bağlamlara.

Bana anlatmadığın o kadar birikmişlikler varmış ki. Misal, Gece’yi sana Baha’nın emanet ettiğini o gün öğrendim ben. Peki ya Baha’nın ağabeyin olduğunu neden sakladın benden? Daha doğrusu bir ağabeyinin olduğunu neden senin katillerini ararken öğrendim ben? Üstelik çocukluk arkadaşımın ağabeyin olduğunu neden bu kadar geç öğrendim? Baha’yla ikiniz de aynı şerefsizin evladıydınız. Nadir Ercişli’nin gayrimeşru oldukları için göz ardı ettiği iki çocuk…

Ayrılmanıza rağmen Baha sonunda bulmuş seni. Senden sonra hayattaki tek değerli varlığı olan Gece’yi sana, seni de ona emanet etmiş. Sana zarar gelmemesi için ara sıra görüşmekle yetinmiş yıllarca. Sonra beni öğrenmiş ve her şeyi öğrenmesinin ardından bizi onaylamış. Tabii ben bunlar olurken uyuyormuşum.. Baha babanızın ne kadar şerefsiz bir mahluk olduğunu bildiği için bu kadar net çözmüş olayı. Bu arada kayıp yüzüğün sırrı da ortaya çıktı. Parmağından yüzüğü çıkaran da Baha’ymış. Senden son hatıra olarak almış onu. Yüzüğün içindeki zehri soracak olursan söyleyeyim hemen. O zehir üvey ablana nasipmiş..

Para için öz kızının katlini onaylayan bir anne, olayı öğrenip daha fazla para elde etmek için şantaj yapan bir üvey baba, soyadını taşıyan kızını kurtarmak için diğer kızını harcayan şerefsiz Nadir Ercişli, tam babasının kanından olduğunu ispatlayan şımarık ablan Gül Ercişli, üvey babanla ilişkisini saklamaya çalışan, Nadir Ercişli’nin karısı Halide Ercişli ve benim babamın genç karısının sevgilisi. 6. boş sandalye ise babamın annemden sonra evlendiği kızı yaşındaki Alev’indi. Ablan Gül kalp yetmezliği hastasıymış, sevgili baban da bunun için seni kullanmış. Düşünebiliyor musun? Benim dokunmaya kıyamadığım kadına babası açık kalp ameliyatı uygulamış..

Sen bu dünya için çok fazla temizdin, Meryem. O yüzden yıldız misali kayıp gittin ya gökyüzümden…

Öyle bakma yine, gözümü bile kırpmadım onların canını tek tek alırken. Nadir’i sona sakladım merak etme. Gözleri önünde önce kızını sonra karısını öldürdüm. O kalp sana aitti başkasında, hele de o ucube ablanda atamazdı. Yüzüğü Baha’dan alıp zehri önce gözlerine sonra da boğazına döktüm. Can verirken görmen lazımdı. Nadir kuduz köpek gibi bakıyor, çığlık atıyordu. Halide de yapmacık bir tavırla ağlıyor, boş boş bağırıyordu. Yaklaşık 3 dakikalık çırpınış sonrasında Gül cehenneme geçişini yapmıştı, Halide’yi Baha’nın yöntemlerinden biriyle öldürdüm. Kafasındaki yapmacık, kaynaklı saçlarını yedirdim ona. Nadir Ercişli tam tamına 15 saat ayağından asılı kaldı ve beynine toplanmış kan pıhtıları nefesini kesti sonunda. Sarhoş üvey babanla, para avcısı anneni oturma odasının tam merkezine diri diri gömdüm. Ama toprak katından önce bolca dolar döktüm üzerlerine. Toprak gözlerini doyurmazsa, para doyursun diye.

Tam o sırada Baha’ya bir telefon gelmiş ardındansa kapının açılmasıyla beraber Alev’i getirmişlerdi. Baha bana bu kez çok daha farklı bakıyordu. Sahip olduğum son limanın da yandığından habersizdim o zaman. Meğersem Alev sevgilisiyle kaçmak için babamı ortadan kaldırma planı yapmış. Biz oraya gittiğimizde o yüzden boşmuş sandalye. Babamı uyuttuktan sonra damarlarına üst dozda eroin nakletmiş. Kalbi durmuş zavallı adamın. Bünye alışık olmadığı için hemen şok vermiş ve durmuş kalbi.

48 saat içinde her şeyini kaybetmiş bir adam olmuştum. Alev’in kafasına bir torba geçirerek dakikalarca can vermesini izlemenin ardından sevgilisinin kafasına 7 kurşun sıkmıştım. Yeni evli bir adam olmanın ardından 7 kişinin katili olmuştum. Evden ayrılmadan hemen önce Gül’ün sana ait olan kalbini çıkarmıştım. Ayrılırken de evi yakmıştık. Kalbini sana geri getirmiş olmanın verdiği huzuru hatırlıyorum da şimdi. Enfes bir hazdı o. Kalan son saatlerimi de babamı ve seni defnetmekle harcamıştım. Artık yolun sonuydu. Baha o gün ilk kez baktı gözlerime. Sarıldı bana ve tek damla yaş süzüldü sol gözünden. Sanki yürümeği öğrenen bir çocuk ağabeyinden taktir alıyormuşcasına gururlandırmıştı bu beni.

Baha için dönüş zamanıydı. Artık kendisinden daha nefret ve öfke dolu bir katil vardı gerisinde. Erhan ve Arda uzun süre kendilerine gelemezlerken benim bu kadar kendimde olmama hayret doğurmuştu herkeste. Cenaze sonrasında yalıya döndüğümüzde beni sen karşılamıştın, Meryem. Yine bembeyaz uzun bir elbise giymiştin ama artık kan yoktu üzerinde. Aman Allahım! Kan! Kan! Ellerim tamamen kandı. Benden kaçıyordun, Meryem!

Peşinden koşarken balkondan atlamışım. Gözlerimi açtığımda her tarafım alçılarla sarılmıştı. Aylarca tedavi almış sonra lanet olası bu tımarhaneye tıkılmıştım. Kaç gün, kaç ay, kaç yıl geçti bilmiyorum ama tımarhane notlarım hala ilk günkü el yazısıyla yazılıyor..

‘Hücredeki seslerin kesilmesinden sonra odaya dahil olan hemşire ve doktorlar, babası ve yeni evlendiği eşini kaybeden, sonrasında zanlı bilinen 7 kişiyi katlederek, öfkesi dinmeyince cesetlerini yakan, akli dengesini kaybettiği için uzun süredir psikolojik tedavi gören Anıl Cevher’in kendini asarak intihar ettiğini görmüşler. Duvardaki tırnak çiziklerinin okunma çabasının ardından Anıl Cevher’in intihardan önce bir not düştüğü ortaya çıktı. Kendini asan Cevher duvara; ‘Sana her anlatımımda azalarak sana biraz daha yaklaşıyorum. Tımarhanelerin birinin bilmem kaçıncı katından yazıyorum bunları… Zaman doldu, hikaye bitti, sana geliyorum, Meryem’ notunu düştü ve efsanevi aşkına kavuşmak için yola çıktı..!

Anıl Cevher aile mezarlığında, düğün günü katledilerek cansız bedeni çöp kutusuna  bırakılan eşi Meryem Cevher’in yanında defnedildi. Defin sonrası, her kes dağıldıktan sonra mezara yaklaşarak toprağa bir şeyler gömen uzun siyah paltolu adam ve siyah köpeği dikkat çekti. Ama şahsın kim olduğu ve merhumlarla nasıl bir bağının olduğu sırrı çözülemedi…’

Yazar: Qayıbova Aytac    

I. Bölüm

II. Bölüm

III. Bölüm

IV. Bölüm

V. Bölüm

VI. Bölüm

VII. Bölüm

VIII. Bölüm

IX. Bölüm

X. Bölüm

XI. Bölüm

XII. Bölüm

XIII. Bölüm

XIV. Bölüm

XV. Bölüm

XVI. Bölüm

XVII. Bölüm

XVIII. Bölüm

+18 öykü hikaye, hikayeler, korku hikayeler, dehşet hikayeleri, tımarhane, korku, dehşet, aşk, katil, ölü, ceset, +18 hikayeler, katil, seri katil, tımarhane, aşk hikayeleri,+18 Hikaye, Aşk, +18 Hikaye, +18 öykü, gelin, ceset, gece, çöp, çöpteki ceset, dehşet, polis, otopsi, seri katil,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu