Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Olmazsa Olmaz?

Aşk Hikayeleri

Olmazsa Olmaz?

Bir kadın seni seviyorsa sana aittir, mutlaka bir fotoğrafı vardır. Bir kadın seni seviyorsa, sana zarar veremez. Kadınlar vazgeçtiği insanlara acıyamaz. Bir kadın seni seviyorsa, sen ne kadar güçlüysen o da o kadar güçlüdür. Asla araya bir umutsuzluk sokma, kadın kaçar gider, o dua etmekten bile kaçar. Sen sen ol, onu sakın satma. Sakın ola ama. Gözlerindeki o bakışı asla unutma. Bir kadın susmaz genç adam, susmuş kadın, gitmiş bir kadındır… Bu maddeler değişmeyenlerden biridir.

Kim demiş erkekler sevemez diye.

Ben omzunda ağlayacağım bir kadın istiyorum, ama beni buna pişman etmeyecek, gözyaşlarına kurban olurum diyebilecek bir kadın istiyorum, ama öyle klasik kadın yöntemleriyle değil. Yetenekli kadın olsun istiyorum,  yardımsever bir kadın olsun istiyorum, bir şey yapıp bana heyecanla anlatıp, onu dinlemekle mutlu olmak istiyorum. Deli kanlı bir kadın istiyorum ya. Sokakta laf attığında çantayı suratına kadar vursun. Ya kadınsı bir kadın istiyorum kıskançlık ta yapabilirim tabi ama bunu da hoş gören bir kadın istiyorum.

Bana şiirler, öyküler yazdıracak kadar, ruhumda fırtınalar koparacak kadar, şiirlerimi ezberletecek kadar etkili bir kadın istiyorum. Ben sinirliyim bilirsin, sinirli olduğumda üstüme gelmeyecek, ama canıma okuyacak bir kadın… ;
İbrahim Halil Levent

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu