Skip to main content

Olmazsa Olmaz?

Olmazsa Olmaz?

Bir kadın seni seviyorsa sana aittir, mutlaka bir fotoğrafı vardır. Bir kadın seni seviyorsa, sana zarar veremez. Kadınlar vazgeçtiği insanlara acıyamaz. Bir kadın seni seviyorsa, sen ne kadar güçlüysen o da o kadar güçlüdür. Asla araya bir umutsuzluk sokma, kadın kaçar gider, o dua etmekten bile kaçar. Sen sen ol, onu sakın satma. Sakın ola ama. Gözlerindeki o bakışı asla unutma. Bir kadın susmaz genç adam, susmuş kadın, gitmiş bir kadındır… Bu maddeler değişmeyenlerden biridir.
Kim demiş erkekler sevemez diye. Ben omzunda ağlayacağım bir kadın istiyorum, ama beni buna pişman etmeyecek, gözyaşlarına kurban olurum diyebilecek bir kadın istiyorum, ama öyle klasik kadın yöntemleriyle değil. Yetenekli kadın olsun istiyorum,  yardımsever bir kadın olsun istiyorum, bir şey yapıp bana heyecanla anlatıp, onu dinlemekle mutlu olmak istiyorum. Deli kanlı bir kadın istiyorum ya. Sokakta laf attığında çantayı suratına kadar vursun. Ya kadınsı bir kadın istiyorum kıskançlık ta yapabilirim tabi ama bunu da hoş gören bir kadın istiyorum.

Bana şiirler, öyküler yazdıracak kadar, ruhumda fırtınalar koparacak kadar, şiirlerimi ezberletecek kadar etkili bir kadın istiyorum. Ben sinirliyim bilirsin, sinirli olduğumda üstüme gelmeyecek, ama canıma okuyacak bir kadın… ;
İbrahim Halil Levent

Yazı Puanı
Bu yazıyı oylayın
Oyların. [Toplamı: 0 Ortalaması: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir