Korku HikayeleriSizden Gelenler

Ormandaki Cin

Ormandaki Cin

Sizden Gelen Hikayeler;

Merhaba arkadaşlar benim adım Süleyman ve size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.

Ben yürüyüş ve keşif yapmayı seven bir insanım. Bir gün her zamanki gibi canım yürüyüş yapmak istedi ama ormanda. Sırt çantamı taktım ve yola çıktım. Ormanda ilerlerken korktuğum şey başıma geldi ve kaybolmuştum. Yolu bulmaya çalışıyordum ama çok tedirgindim, çünkü telefonumun interneti orda çekmiyordu ve yolumu bulmam neredeyse imkansızdı.

Her neyse fark ettiğim başka bir şey korkumu ikiye katladı ve beni korkutan o şeyde sesler vardı (araba, rüzgar vs) ama ormana girdiğim zaman sanki bir odadaymışım gibi sessizdi. Çalılıkların arkasında bana bir şeyin baktığını fark ettim ama çok korktuğum için hiçbir şey yokmuş gibi davranıyordum. Sonra ona taş attım ve taş içinden geçti ve fark ettim ki benim gördüğüm şey bir cindi.. Kaçsam beni yakalar düşüncesi ile oradan yavaşça uzaklaştım ve ormana girdiğim yer bir anda aklıma geldi ve o tarafa doğru yürümeye başladım. Eve geldiğimde bir daha tek başıma böyle bir şeyi yapmamaya kararlıydım.

Bu size anlattığım olay tamamen gerçektir ve başıma gelen öbür şeyleri de paylaşmaktan zevk duyarım.

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. aynı olaya benzeyen bişi bana oldu ama ormanda değil arkadaşlarla geziyoduk flaan baya uzaklara gitmiştik bi kişi yolu biliyodu o yüzden rahattık sonra baya iyi bi yere geldik saklanbaç için birimiz dedi sonra oynadaık falan yolu bilen gitti bi yere saklandı falan dahada çıkmadı korkutuk ne yapacaz diye 30 dk oturduk bekledik arki çıkmadı bizde yolumuzu bulalım dedik yoldu boş bi binanın önünden geçerken orda bize bakan kırmızı gözlü biri bakıyodu ben dedim bakın amk orda biri var dedik kesin arki çık dedik birden arkaya kaçtı 6 kişi üstüne koştuk biri çığlık attı kız sesiyle altımıza sıçtık uçtuk resmen

  2. ya allah aşkına sen o gördüğün şeyin resmi nasıl çektin veya nerden buldun ben bu fotoğrafı haberlerde görmüştüm

      1. Admin mümkünse fazla korkunc seyler koymayın bunun gibi korku dan hikayeleri okuyamiyorum fotoları elimle kapatmaya yada bakmamaya çalışıyorum lütfen

  3. Ya o nasıl bir resim lan öle yemin ediyorum hiç korkmadım ama o resim abooov o neydi gız. Resmen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu