Korku HikayeleriSizden Gelenler

Kardeş misiniz?

Kardeş misiniz?

Okuyucularımızdan Gelen Hikayeler

korkuncSize yakın arkadaşımla yaşadığım bir olayı yazdım. Aslında bu eskiden olmuş bir olay değil. Bu hala daha oluyor. Ve çok ürkütücü.

Yakın arkadaşımla aynı sınıftayız. 6. sınıfa gidiyoruz. Bir pazartesi günü geçen pazartesi oluyor kantine gittik. korkunç bakışlı bir kız bize tuhaf tuhaf baktı ve süzdü. Önce komiğimize gitti ve güldük. Ama kız çok korkunç bakmaya başladı. Sanki bir katil gibiydi.

Sinirimiz bozuldu ve sınıfa çıktık. Bir sonraki teneffüs yine kantine gittik. Kız yine oradaydı. Biz tam niye bize bakıp durduğunu soracakken bize bir soru yöneltti.

KARDEŞ MİSİNİZ?

Şaşırdık Sorun bu muydu yaniiii!

Sonra kardeş değiliz dedik. Kız yine korkunç korkınç baktı.Şöyle söyledi

KARDEŞ OLMADIĞINIZA EMİN MİSİN???

Biz sonunda kızdık ve bağırdık. Hayır değiliz! Biz gitmesek kız hep orada olacaktı sanki. Zil çaldı ve biz sınıfa döndük. Ertesi gün beden dersinde kız yine bizi buldu. Hep aynı soruyu sorup durdu. Biz en sonunda kıza yine bağırdık. Biraz kabaydık. Sana ne falan dedik. Kızı orada bırakıp gittik. Akşam arkadaşım bize gelmişti. Okulumuzun sitesine baktık.Yarın bizim okul tatildi. Anneme söyledim öğretmenimi aradı. Öğretmenim anneme okulun arkasında ve futbol sahasında iki yakın arkadaşın birden öldürüldüğünü söylemiş. Biz merakla ertesi gün okula gittik. Polisler vardı. Polislerden birine olayı sorduk. Anlattı

Valla okulunuzun arkasında iki kız çocuğu öldürülmüş. Bir de futbol sahasında öldürülmüş. Bir de duvar da kanla yazılar var.

polise yazılanları sorduk ve dehşete kapıldık. Duvarda kanla yazılı şey;

KARDEŞSİNİZ!

Kız sadece bize değil bütün iyi arkadaşlara soruyor olmalı. Şu an ölme ihtimalimiz var. İnşallah bir daha sorar. Belki kardeşiz dersek kurtuluruz. Ama sormayı beklemeden bizi de öldürebilir.

UNUTMAYIN! EĞER SİZE VE YAKIN DOSTUNUZA AYNI ŞEYİ SORARSA KARDEŞİZ DEYİN

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. NOT: Aslında şu cinayet kısmı doğru degil. Ama bize sorulan soru ve o korkunç kız gerçek. Zaten pek inandırıcı gelmemişttir size de öyle olsa haberlerde çıkardı zaten. Cinayet yok ama başkalarına da sorduğu doğru?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu