Skip to main content

Parktaki Beyaz Gelinlikli Küçük Kız

Parktaki Beyaz Gelinlikli Küçük Kız

Bu olay Düzce’nin Muncur’lu Park Göletinde akşam vaktinde yaşanmıştır. Başımdan geçen bu olay beni çok etkiledi.
Saat 23:30 civarı göletin önünden arkadaşlarımız ile geçiyorduk. Birden göletin parkından bir küçük kız çocuğunun çığlık sesi geldi, aslında parkın güvenliği de vardı ama muhtemelen uyuya kalmıştı. Arkadaşlarıma bakmamız gerektiğini söyledim ama bu fikre yanaşmadılar. Bu çığlık bana bir yerden tanıdık gelmişti sanki. Güvenliğe söylemek için kulübesine doğru gittik. Kapı açıktı güvenlik kafasını masaya koymuş sanırım uyuyordu. Omuzuna dokundum tepki vermedi kafasını kaldırdığımda göğsünde bıçak yarası vardı. Çok korkmuştuk hemen dışarı kaçtık. Ama bir arkadaşımın eksik olduğunu fark ettik. Onu bulmamız gerekiyordu istemeye istemeye onu aramaya gittik. Çığlığın geldiği parka doğru giderken tekrar bir çığlık sesi daha geldi ama bu sefer erkek sesiydi.
Arkadaşımızın olduğunu düşündük artık parka doğru koşuyorduk. Parka geldiğimizde gördüğümüz şeye inanamadık. Ölen güvenlik salıncakta gelinlikli küçük bir kızı sallıyordu kızın gelinliğinde kan izi vardı. Ve yerde arkadaşımızın cansız bedeni yatıyordu. Kız bize dönüp:
“Sıra size de gelecek.”

Kendimizi eve nasıl attığımızı bilmiyoruz. Olayın üzerinden 2 sene geçti her gece kızın gelecek olmasından korkarak uyuyorum…

Okuyucularımızdan Gelenler-Berkay

Yazı Puanı
Bu yazıyı oylayın
Oyların. [Toplamı: 2 Ortalaması: 3]

6 thoughts to “Parktaki Beyaz Gelinlikli Küçük Kız”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir