Eğlendirici Hikayeler

Birbirinden güzel okurken hoşça vakit geçirebileceğiniz eğlendirici hikayeler köşemizde sizler için seçtiğimiz yüzlerce hikaye var. Bu hikayelerin sayısı gün geçtikçe de artacaktır. Okurken kimi zaman gülümseyecek kimi zaman ise kahkahalara boğulacağımız bu hikayeler ile güzel vakit geçirebileceğinize emin olabilirsiniz.

Sizlerde bu kategoriye uygun hikayelerinizi sitemizin Hikayenizi Ekleyin bölümünden bizlere yayımlanması için gönderebilirsiniz.

• Siyah Veresiye Defteri

Siyah Veresiye Defteri Mağazasında, gözü gibi baktığı bir eşyası vardı esnafın. Bütün çarklar sanki onunla çevriliyordu. Meşhur, kalın kapaklı, siyah…

Devamını Oku »
  • Hayırsızın Hikayesi

Hayırsızın Hikayesi Köyün birinde, malı mülkü yerinde yaşlı bir hacı amca vardı. Bunun, evlere sığmaz, bağlasan durmaz biricik oğluna onca…

Devamını Oku »
  • Okul Bulamayan Ve Arkadaşından Darbe Yiyen Ben

Okul Bulamayan Ve Arkadaşından Darbe Yiyen Ben Ortaöğretimi bitirdiğim yıldı, sene 2004. Liseye kaydolacağım, ancak o zaman LGS Sınavı vardı,…

Devamını Oku »
  • Yıldız Hikayesi

Yıldız Hikayesi (Atalarımız boşuna:ʺ Söz uçar, yazı kalır.ʺ dememişler. Elbet bir bildikleri vardı…) Yatılı bir okulda müdür, koltuğa gömülmüş gazetesini…

Devamını Oku »
  • Tren Kaçtı

Tren Kaçtı (Kraldan fazla Kralcı olmak..) Üç arkadaş tren istasyonuna gitmişler. İçlerinden biri gişeye yaklaşıp bilet almış ve trenin kalkmasına…

Devamını Oku »
  • Deniz Feneri

Deniz Feneri Eğitim filosuna verilmiş iki savaş gemisi birkaç gündür kötü hava şartlarında manevra yapıyorlardı. Ben, en öndeki savaş gemisinde…

Devamını Oku »
  • Kölelerin Dileği

Kölelerin Dileği Kölelik zamanında siyah köleler bir çiftlikten kaçarken sihirli bir lâmba bulmuşlar ve içinde bulunan cini lâmbadan çıkarmışlar. Cin…

Devamını Oku »
Başa dön tuşu