Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi Okuma “ZÜLALİM” 1. BÖLÜM

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi Okuma “ZÜLALİM” 1. BÖLÜM

Aşk Hikayesi; Bir park yeri…

‘Ne olur bırakma beni, sen beni bırakırsan yaşamanın anlamı kalmaz’ dedi Taner, canından çok sevdiği Zülâl’in elinden tutarak. Onun sevgi sözleri karşısında Zülâl: Aşk Hikayesi Okuma “ZÜLALİM” 1. BÖLÜM

‘Onu, beni aldatmadan evvel düşünecektin’ dedi ve parmağındaki yüzüğü çıkarıp Taner’in yüzüne fırlattı.

‘Zülâlim, ben seni aldatmadım. O, sadece ona kurulmuş bir tuzaktı ‘dedi Taner, onun yüzüne yalvarırcasına bakarak:

Zülâl, cebindeki fotoğrafı çıkararak:

‘Bu resimde siz onunla resmen öpüşüyorsunuz. Birde kalkmış bana tuzak diyorsun’ dedi Taner’in yüzüne bir tokat atarak. Ardından, odadan ayrılacakken Taner, onun kolundan tuttu ve:

‘Bunun komplo olduğunu sana ispat edeceğim. Yeter ki biraz daha sabret’ demesine rağmen Zülâl, yüzünü buruşturarak:

‘İspat etsen neye yarar, aramıza o kadın girdikten sonra’ dedi ve Taner’in sözlerine kulak tıkayarak arkasına bile bakmadan yürüyüp gitti. Aşk Hikayesi

Olay günü…

‘Yeşim Hanım, size bir dosya getirecek’ dedi Melek Hanım, onu inceledikten sonra imzalarsınız memnun olurum’ dedi ve telefonu kapattı.

Taner, o gün izinli olduğu için, Melek Hanımın gönderdiği evrakları mecburen parkta inceleyip imzalayacaktı. Bu niyetle çok sevdiği siyah takım elbisesini giyerek dışarıya çıktı, başına ne geleceğini bilemeden. Parka geldiğinde Yeşim Hanım onu bekliyordu. O beklemesine bekliyordu, ama bir başkaları da onları bekliyordu, tuzaklarına düşürebilmek için.

Onu gören Yeşim Hanım, oturduğu banktan ayağa kalkarak elini uzattı. Ardından ona:

‘Hoş geldiniz Taner Bey, Melek Hanımın gönderdiği evraklar bu dosyanın içinde’ dedi, güler yüzlü bir ifade ile.

Taner, onun el uzatmasına aynı karşılığı verip herkesin yaptığı selamlaşmayı yani sağlı sollu öpüşmeyi o da yaptı. Bu arada yanlışlıkla dudağı onun dudağına dokunmuştu. Dokunur dokunmaz yanlış anlaşılmamak için geri çekildi ve bu durumdan dolayı özür diledi. Ona dokunması bir an için olmuştu ama onları gizlice fotoğraflayanlara yetmişti. Ayrıca onlar konuşurken hal ve hareketlerini de fotoğraflıyorlardı.

MURAT CANPOLAT

Hikayenin Bölümleri

1 2 3

hikaye, hikaye oku, hikaye okuma, aşk hikayesi, aşk öyküsü, bizim hikaye, uzun hikaye, kısa hikaye, hikayeler, hikaye kitapları, hikaye kitabı, hikaye örnekleri, 

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu