Korku HikayeleriSizden Gelenler

Yerde Kalan Sofra

Okuyucularımızdan Rabia Hanım’ın Göndermiş Olduğu Yaşanmış Bir Hikaye

Yerde Kalan Sofra

yer-sofrasıSanırım 10 yaşlarında falandım. Okuldan eve daha yeni gelmiştik. Annem abimlerle bana  acıkmışızdır diye bize sofra kurmuştu. Annem o gün biraz halsizdi biz yemek yerken  koltukda uzanıyodu, derken biz yemeği yiyene kadar annem uyuya kalmış. Bizde sofranın yanında oynarken annem sıçrayarak kalktı ve “kim vurdu bana” diye her birimize bir tane tokat yapıştırdı. Biz ona bizim vurmadığımızı söyledik. Annemin gözleri büyümüş kocaman olmuştu ve  yanağı da gerçekten kıpkırmızı olmuştu ve bir an sofraya baktı. Apar topar kalkıp sofrayı topladı bundan sonra ne olursa olsun bir daha yerde sofra bırakmıyor.

Korkun diye anlatmadım annemin korkusunu paylaşmak istedim sadece.

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. BU GERCEKTİR BENCE SONUÇTA NİMETİN YANINDA ÜSTÜNDE YATMAKT TEHLİKELİ. GÜNAH. DİKKAT ETMEK LAZIM

  2. NE ALAKA DIYENLER ICIN YAZIYORUM KURAN DA NIGMETE BASMAK GUNAH DER BU DURUMDA YERDE BIR KOCA TEPSI YEMEK BIRAKIRSA BIR insan MELEK VEYA MELEK GIBI BIR VARLIK BIZ INSAMLARI UYARMAK ICIN BU GIBI DURUMLARA UYARI MESAJI DIYEBILIRIZ COK SÜKÜR yarabbimize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu