Korku HikayeleriSizden Gelenler

+18 Ölümün Uğultusu (1. Bölüm)

+18 Ölümün Uğultusu (1. Bölüm)

Korku Hikayesi Oku; Köyümüz de pek fazla insan yoktur. Ama buradaki her bir insan iyi kalplidir.

Bu durum fazla uzun sürmedi.

Akşamları başlayan bir uğultuyla başladı.

Önce herhangi bir çalışmadan dolayı olacağını düşündük ama ses hiç geçmedi bizim lanetimiz olmuş gibiydi. Bu sesin nereden geldiğini anlayamadık.

Uğultu başlayalı tam 3 hafta olmuştu.

Köyün insanları garip davranmaya köyde cinayetler, intihar etmeler başlamıştı. Bende kendimi pek iyi hissetmiyordum. Köyümüz çok kötü bir hale gelmişti .

İyi gördüğüm insanlar bir günde ya katile yada bir deliye dönmüş oluyordu. Jandarmayı bile aramıştım gelen kişiler sesin kaynağını bulmaya çalışmışlar ama bulamamışlardı. Bu uğultu çok garip, tiz bir ses durmadan devam ediyor bize yapamayacağımız şeyleri yaptırıyordu.

Şükürler olsun ki karım ve çocuklarım iyiydi ama buda uzun sürmedi.

Akşamın 3 ünde bir çığlık sesi duydum ses çocuklarımın odasından geliyordu bu ses karımın sesiydi ağlıyordu koşarak odaya gittim…
Gördüklerim Aman Allahım karımın elinde kanlı bir bıçak vardı, kundaktaki küçük kızımın ve yataktaki 3 yaşındaki oğlumun boğazı kesilmiş yer kan gölüne dönmüştü.

Ben sen ne yaptın demeden elinde bıçak tutan karım bana doğru yürümeye başlamıştı. Karıma zarar vermemek için ondan uzaklaşmaya çalıştım ama o korkutucu bir biçimde gülerek bana doğru yürüyordu. Duvarda asılı olan tüfeği ona doğrultum ve lütfen dur dedim ama o gelmeye devam etti tetiğe bastım.

Karım merminin etkisiyle yere fırladı hâlâ gülüyordu bana biraz baktıktan sonra öldü. Hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. Zorda olsa jandarmayı aradım yerimizi söylediğim an hiçbir şey demeden telefonu yüzüme kapattılar.

Köyün namı her yerden duyulmuştu. Kimse buraya ayak basmak bile istemiyordu.

Yiyeceklerim bitene kadar evden çıkmadan kalmaya çalıştım ama erzağımda bitmişti. Yapacak bir şeyim yoktu dışarıya çıkıp bu köyden uzaklaşmalıydım. Evden çıktım dışarısı çok sessizdi. Köyün çıkışına doğru yürümeye başladım evlerdeki korkunç delirmiş insanlar pencerelerinden garip garip bana bakıyorlardı. Tam yanımdan homurdana homurdana geçen baltalı bir adam vardı. Durduk yerde bir evin kapısını kırıp içerde bana bakan kadını öldürdü.

Ben dahada hızlı yürümeye başladım ama gördüm ki bu adam gibi delirmiş insanlar dışarıda her yerdeydi bu köyden çıkmam imkansızdı. Ses çıkarmadan tekrar evime yürüdüm. İyice düşünüyordum ölmüş insanların evindeki erzaklardan almalıyım anca bu şekilde karnımı doyurabilirdim. Sonra karıma ve çocuklarıma olan şeyler aklıma geldi böyle yaşayamazdım. Bende bu sesin kaynağını bulup sonlandırmalıydım. Ancak bu şekilde ölürsem çocuklarım ve karım için bir şey yapmış olurdum.

Devamını istiyorsanız yorumlarda belirtin arkadaşlar.

Sizden Gelenler – Hikayeyi Gönderen – admin35

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Admin yıllık izne çıktın sandım nerelerdesin ya gözümüz yollarda kaldı devam tabi devam bekliyorum.
    Boş bırakma siteyi her sabah haberlerle beraber siteye giriyorum hikaye bulamayınca hayal kırıklığına uğruyorum.
    Eleman lazım mı :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu