Korku Hikayeleri

Kadifeden Ses

Kadifeden Ses

Sizlerle paylaştığım her kesit yaşanmıştır.
Bu tür paranomallikler artık hayatımda olağan durum haline gelmişti. Nesnelerin havada uçuşması, gözümün önünden renkli ışık hızında görüntülerin geçmesi. Durup dururken vücutta hissedilen acı. Bu sefer artık görünmeyen varlığın sesini duyma aşamasına geçmiştim.
Olay şöyle vukuu buldu;
Bir gece yatağımda yatıyorum ve tavana hevesle alıp yapıştırdığım yıldızla ayı izliyorum. Birden boyut değiştirdim. Ne düşündüğümü unuttum. Araf’tayım. Bir ses, hayatımda duyduğum en güzel kadife bir erkek sesi…
“Aysııın,” diyor. Beynimin içinde o ses yankılanıyor adeta. Tekrar, çok uzaktan, gelen gitgide yaklaşan ses dalgası. “Aysıın,” diyor. Bu sefer “efendim,” diye yanıtladım. Bir süre cevap gelmedi, bekledim bekledim bekledim. “GEEL,” diye  beni çağırdı. Şaşkınlığıma hakim olamıyordum. “Nereye?” dedim. “Elime uzan” dedi. “Seni göremiyorum,” dedim. “Beni bekle,” dedi. Sonra uykuya dalmışım.

Sabah uyandığımda bileğimde üç tane parmak izi vardı… Bunu kimseyle paylaşamadım. Rüyamda duyduğum o sesin yüzünü asla göremedim.. Yıllardır merakla hâlâ yüzünü görmeyi bekliyorum… Kendimi yalnız hissettiğim zamanlarda, yalnız olmadığımı hissettiren o ses, hafızamdan asla silinmiyor ve gün içinde sesini mutlaka duyuyorum…….

Aysın

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. bende çok yaşıyorum hep gözümü açtığımda etraf da siyah cisimler kayboluyorlar evde hep biri EFEEEEEEEEE!!!!!!
    diye bağırıyor annem e soruyorum sen mi bağrdın hayır diyor duydu nmu o sesi diyorum hayır diyor evde tek iken de oluyor ama artık alıştım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu