Dini HikayelerMurat Canpolat

Dini Hikayelerden, “Babam Ve Ben” 2. Bölüm

Dini Hikayelerden

Dini Hikayelerden, “Babam Ve Ben” 2. Bölüm

Dini Hikayelerden; O, misafirlerin yanına giderken, misafirlerde homurdanıyor onun oğlunun durumunu tartışıyorlardı. O salona geçtikten sonra misafirlerine:

‘Hoş geldiniz’ dedi ve kendisine ayrılan yere oturdu. Onun en sonundaki misafirlerden Süha Bey:

‘Arkadaşlar bu ayki zehir ticaretinden elde edilen gelir 500 milyon dolar, gelirden elde edilen kar herkesin kasasına aktarılacaktır’ dedi, masadakilere bakarak

Süha Beyin karşısında oturan Talha Bey:

‘Arkadaşlar bu ayki piyasaya sürülen sahte paralardan elde edilen gelir 200 milyon dolar, gelirden elde edilen kar herkesin kasasına aktarılacaktır’ dedi, o da masadakilere bakarak.

Karşısında oturan Demir Bey:

‘Arkadaşlar bu ay ki faizli paradan elde edilen gelir 1 milyar dolar, gelirden elde edilen kar herkesin kasasına aktarılacaktır’ dedi, masadakilere bakarak.

Atilla beyin sağında oturan Kamuran Bey:

‘Arkadaşlar kalpazanlıktan (sahte para) elde edilen gelir 750 milyon dolar, gelirden elde edilen kar herkesin kasasını aktarılacaktır’ dedi, masadakilere bakarak.

Onların elebaşları olan Turan Bey, hepsini dinledikten sonra:

‘Beyler, bu ayki performansınızı hiç beğenmedim. Hatta gittikçe düşüş var. O yüzden kendinize gelin’ dedi bağırarak.

O, bağırırken Atilla Bey’den ses çıkmamış, diğerleri ise polisler tarafından yapılan operasyonlardan şikâyet etmişlerdi.

Atilla Bey, sadece parayı düşünüyor, kimsenin ne kadar verileceğini hesap ediyordu. O yüzden diğerlerini şikâyetlerine iştirak etmemişti.

Murat CANPOLAT

1.Bölüm

2.Bölüm

3.Bölüm

hikaye oku, hikayeler, din, dini hikayeler, İslami hikayeler, namaz, namaz kılmak,  İslam, hikaye, din, dini hikaye arşivi, hikaye oku, hikaye okuma,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu