Korku HikayeleriSizden Gelenler

Gerçek Korku Hikayesi “Ruhum Bedenimden Çıktı”

Gerçek Korku Hikayesi

Gerçek Korku Hikayesi “Ruhum Bedenimden Çıktı”

Merhaba Değerli Arkadaşlar;

2000 yılında yaşadığım ve anlamlandıramadığım tamamen gerçek bir olayı anlatmak istiyorum.

2000 yılının Temmuz ayında ağabeyimle aynı odada kalıyordum. 23 yaşında üniversite okuyan aynı zamanda çalışan birisiydim.

O akşam Ağabeyim benden önce yattı. Yaklaşık yarım saat sonra ben yattım.. bu arada uyuma konusunda çok sorun yaşayan birisiyim. Yattıktan yaklaşık 20-25 dk sonra ancak uyuyabilirim.

Bu durum hala böyledir.

Yattım ve ağabeyim horlamaya başladı bende ona seslendim horlama diye ve ağabeyim sustu. Sustuktan iki üç dk sonra kuyruk sokumundan bilemediğim bir güç canımı alırcasına acılı, bir o kadar sancılı bir şekilde vücudundan bir parça koparırcasına bir şeyleri çekti. O ara bildiğim duaları okumaya başladım. Bıraktı ve bir kez daha çekti. Ne olduysa ondan sonra oldu. Ben ayaktaydım ve bedenim yatakta yatıyordu. Bu arada ağabeyim yine horlama başlamıştı sesini duyuyordum. Ama benim sesim çıkmıyordu. Belimde hissettiğim bir el (el olduğunu biliyorum ama görmüyorum) beni yattığım yatağın karşısında bulunan pencereye doğru yönlendirdi (bu arada bende hiç korku filanda yoktu) perdeler kapalı evimizin önü de park bahçe katı bir dairede oturuyorduk. Bir el belimde diğer elde (o eli de görmüyorum ama el olduğunu hissediyorum)  perdeyi araladı. (Çocuk parkı aylardan temmuz çok sıcak) ama benim gördüğüm  parkın her yeri bembeyaz kar ve karla kaplı bir mezarlık. Yaklaşık üç yada beş saniye bunu bana gösterdi o kişi yada her neyse.. elini perdeden çekti ve diğer elini de belimden çekmesi ile zamanın en kısa süresi eğer an sa bilmiyorum kusura bakmayın elini çekince yataktan zıplayarak kalktım. Çoook kısa bir sürede bedenime ruhum tekrar gitti gidişin ne hızda olduğunu anlatamam.. bundan dolayı herhangi bir acı yaşamadım.. ruhum bedenimden ayrıldıktan sonrada ne acı ne korku yaşadım.. bilim insanları astral seyahat diyorlar ama benim yaşadığıma pek uymuyor.. hocalara sordum cevap alamadım.. yıllardır bunun merakı içindeyim. Lütfen bilen varsa bana anlatsın bu yaşadığımı.. Ayrıca bu yaşadığıma paralel 2014 yılında da rüya gördüm onu da bilen kişi irtibata geçerse mail adresimden o konuyu da anlatırım.. yardımınızı bekliyorum.. anlattıklarım kurmaca yada film sahnesi değildir.. ilginize teşekkür ederim..

Sizden Gelenler – Murat

hikaye, korku, öykü, korku hikayesi, korku öyküsü, yaşanmış hikaye, yaşanmış korku hikayesi, gerçek hikaye, yaşanmış korku öyküsü, korku hikayeleri, korku öyküleri, 

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu