Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayelerinden “TALİHSİZ AYSEL” 2. Bölüm

Aşk Hikayelerinden

Aşk Hikayelerinden “TALİHSİZ AYSEL” 2. Bölüm

Aşk Hikayesi, Bu soru Aysel’in utanmasına sebep olmuştu. Belki bu adam kendisine yardımcı olur, hatta iş bile bulabilirdi. Ama yine de çekinceleri de yok değildi. Çünkü gittiği her yerde ve iş başvurularında, güzelliğinden dolayı rahatsız etmişlerdi. Bu yüzden de adamdan çekinmiş ve korkmuştu.

Onun utandığını gören genç adam:

‘Hanımefendi, sorduğum sorudan dolayı sizi üzdüysem kusura bakmayın. Ben sadece size yardım etmek istemiştim’ dedi ve sustu. Ondan bir ses çıkmayınca sorusunu tekrarladı.

Genç adamın aynı soruyu sorması üzerine Aysel, başını kaldırmadan ona:

‘Efendim, uzun süredir iş arıyorum ve bu zamana kadar da hem iş bulamadım hem de talihsizliğim yüzünden başıma gelmedik kalmadı. Ayrıca şey’ dedi utanarak ‘Her gittiğim yerde bana rahatsızlık veren insanlarla karşılaştırm. Bu yüzden de her işten kovuldum. İşten kovulunca ne yapacağımı şaşırdım, kaldım. Çünkü evde bakmam gereken bir ailem var. Onlar daha çok küçük olduğu için benim elime bakıyorlar” dedi ağlayarak.

Aysel, hiç tanımadığın adama yakın arkadaşıymış gibi derdini anlattıktan sonra:

‘Özür dilerim efendim, dertlerimle sizin başınızı da ağrıttım’ dedikten sonra ‘Gitmek zorundayım, daha fazla gecikirsem çocuklarım beni merak eder’ dedi ve adamın yanından ayrılarak taksiye bindi, arkasından genç adamın kendisini takip ettiğini bilmeden.

MURAT CANPOLAT

Hikayenin Bölümleri

1 2 3

aşk hikayesi, aşk hikayeleri, hikaye, hikaye oku, aşk hikayesi okuma, kısa aşk hikayeleri, Türk aşk hikayeleri, kısa hikaye, hikaye okuma,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu