Sinan Korkmaz

Güzel Ortama Veda

Güzel Ortama Veda

Hayatım boyunca spiraller çizdim. Kâh orda kâh burda. Birçok yerde, dergide, gazetede ve firmalarda yazarlık yaptım. Halen çiftçilikle uğraşıyorum. Diğer yandan bana ait olan bir yerde balta-bıçak bileme işleri de yapıyorum.

Değişim benim için vazgeçilmez bir terapidir. Herkesin belirli zamanlarda değişmesi lazım diye düşünüyorum. Bundan dolayı bazı ortamlara veda ederek yeni sayfalar açma alışkanlığımı hep sürdürmüşümdür. Yazarlığımı yerel bir gazetede ve bir ödev sitesinde devam ettireceğim. Aynı zamanda eğitim hayatıma, yakın zamanda yerleşmiş olduğum Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Medya ve İletişim Bölümünde kayıt yaptırıp devam edeceğim. Olur da bana yazmak ve istediği konuda soru sormak isteyen olursa [email protected]  mail adresimden bana çekinmeden ulaşabilir. Bu güzel site ve siz değerli dostlarla güzel zamanlar geçirdik, küçük anlara büyük mutluluklar sığdırdık. Aşağıdaki şiirle sizlere ve siteye veda ediyorum. Hayatınızda tüm beklentilerinizin en kısa sürede gerçekleşmesi dileğiyle satır kapatıyorum.

Sizlerle bir arada olmak ve aynı sitede yazmak güzeldi. Başarılarınızın devamını diliyor, hepinize teşekkürler ediyorum. Hoşçakalın…

Güzel Ortama Veda – Şiir

Bir ev gibiydi bize bu güzel şirin site
Şiirler oluşturduk derledik masal kıt’a
Çeşitli duyguları yansıttık yazılara
Elveda ediyorum burada yazarlığa
****
Yeni yüzler yazarlar gelmeli artık derim
Gitme zamanım geldi hadi helalleşelim
Tüm yazar dostlarıma çok çok selam ederim
Güzel günler sizinle olsun budur benim temennim

Sinan KORKMAZ

Yazı Puanı
Bu yazıyı oylayın
Oyların. [Toplamı: 1 Ortalaması: 5]

Etiketler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı