Skip to main content

Evde Yalnızsın!!!!!!!!

Evde Yalnızsın!!!!!!!!

camÖncelikle şuan yazdığım hikaye gerçek değildir.Tamamen hayal ürünüdür. Sana tavsiyelerim şunlar: Arkana yaslan, arka planda gerçekten çok korkunç bir müzik aç (Dead Silence veya The Exorcist filmlerinin theme songları olabilir) bulunduğun odayı mümkün olduğunca karanlık yap ve son tavsiyem, dediklerimi yaşıyormuş gibi hayal et…..

Şimdi BAŞLIYALIM:

Bir gece evde yalnızsın. Çok sıkıldın ve telefonunu alıp saate bakıyorsun. Saat gecenin üçü. Canın sıkılmış bir şekilde Facebook’a giriyorsun. Boş boş dolanırken bir anda bir mesaj geliyor. Hiç tanımadığın birinden. Mesajda büyük harflerle “CAMA BAK!!!” yazıyor. Sen korkuyorsun. Ama sonra arkadaşlarından biridir ve bana şaka yapıyordur düşüncesiyle cama bakıyorsun. Ama kimse yok. Biraz daha etrafa bakarken bir anda telefonuna mesaj geliyor. Bir fotoğraf. Ama sen bu fotoğrafı görünce çok korkuyorsun. Çünkü fotoğraf az önce sen camda iken evin önünde çekilmiş ve sende bu fotoğrafta varsın. Sen hemen telefonu yatağın üstüne atıyorsun.2 dakika sonra bir mesaj daha geliyor. Yine bir fotoğraf. Bu sefer daha korkunç. Çünkü bu sefer fotoğraf apartmanın içinde çekilmiş. Sen yine telefonu yatağın üstüne atıyorsun korkudan. Bir fotoğraf daha geliyor. Bu fotoğrafta senin kapını önünde çekilmiş. Sen fotoğrafı görür görmez hemen kapıya koşuyorsun elinde telefonla ve hemen kapıyı kilitliyorsun. Derin bir nefes alıyorsun. Odana gidiyorsun ve yatağına uzanıyorsun.Tam rahatladım derken, son bir mesaj daha geliyor. Bir fotoğraf ve altında bir yazı. Fotoğraf senin yatağına paralel olan elbise dolabından çekilmiş ve sen fotoğrafta aynı şimdi olduğu gibi uzanıyorsun. Altındaki yazı ise şöyle:

SENİ BULDUM!!!!

Okuyucularımızdan Gelen Hikayeler.

Bu yazıyı oylayın
Oyların. [Toplamı: 327 Ortalaması: 3.6]

Evde Yalnızsın!!!!!!!!” hakkında 76 yorum

 1. Lütfen bu tür hikayeleri günde 1 veya 2 tane okuyun. Çünkü daha fazla okursanız bir hata yaparsınız ben bu hatayı yaptım . Bir sabah bu hikayeleri gereğinden fazla okudum sabah iken iyiydi ama akşam ise berbatı o kadar çok okumuştum ki gece uyuyamadım. Anne ve babamın olmasına rağmen onlara bile güvenmedim her yerden bir şey çıkçak zannediyorum ama o çıkçak şeyin nasıl bir şey olduğunu bile bilmiyorum. Her okudunuz hikayede aslında cesaretiniz yok olmaya başlıyor
  Önceden korkmadım şeylerden bile korkmaya başladım lütfen siz siz olun bu tür hikayeleri çok fazla okumayın

   1. bu saçma hikayelerle insanları korkutmaya hakkın yok adma gibi işine bak bunları kim derki kim fotoğraf çekerki sen nesinki fotoğrafını çekiyorla fbı ajanaımısın evimnde kamera var 3:)

 2. tam cama bakı okurken kuş gölgesi geçti korktum sjsjsjs ama çok güzel bir hikaye ellerine sağlık

 3. Ben apartmanda oturmadığım için köşk te oturuyorum korumalarımız da var oyüzden korkmuyorum selam ve hoşçakalın bunu okuyanlara gelsin okuduğunuz içim teşekkürler.

  1. Köşkte otursan ne alaka ?
   Ne demiş hak teala ;
   Nerde olursan ol 40 kapının arkasında dahi olsan ölüm gelip seni bulcaktır.
   Koruma iblisi engelleyemez. Koruma azrailin önüne geçemez. Duvarlar seni koruyamaz !
   Hangi ruhani varlığın kapı çalıp girdiğini gördün eve ?

 4. Yalnız bu gerçekten yaşanmış bir şey hem de adamın ölmüş kız arkadaşının facebook u üzerinden yapılmış

 5. arkadaslar bu tur seylerin gercekten pskoloji sorunlari acacagini dusunuyorum kendinizi kaptirmayin bence
  ( tm cok ciddi oldu xxxdsjj)

 6. 1: babam ve annem ben gece neden bıraksın
  2:ben neden uyumayayım
  3:neden annemin vebabamın gittşğizamam
  4:kardeşimi götürüp beni neden götürmesinler
  5:ama düşününce ürperdim
  6:apartmanda yaşamıyoruz evde yaşıyoruz

 7. Hikaye güzelde baş karakter hemen kanmış. İlk fotoraftan sonraki iki fotorafı daha önce çekildiği hisediliyor. Kapıya gidince dolaba saklanmış kimse artık. Telefon dolandırıcılığıyla aynı. İlk korkut sonra kazıkla.

   1. Delininin biri kuyuya taş atmış millette korktum demiş işte 🙂 ne iblismiş be resim çekiyor birde 😁😁

 8. Arkadaşlar lütfen beni dinleyin bu korku hikayelerini okuyun okumayın demiyorum ama fazla da aşırıya kaçmayın sonra bunlar da sizin aklınızda kalıyo sanki biryerlerden çıkıcakmış gibi bir his oluyo içinizde aynısını ben de yaşıyorum ve psikolojik destek almaya başlıycam nolur kendinizi kaptırmayın ?

 9. Güzel olmuş. Tabi arkaya Katy Perry açtığım için korkmadım o kadar ?Ama gercekten iyi olmuş
  (Katycat’ im)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir